Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü’nün Kurucusu, Çocuk Uyku Eğitimi Anlatısına Meydan Okuyan Yeni Çocuk Uyku Kitabının Yayınlandığını Duyurdu

Hamilelik sırasında uyku bozuklukları yaygındır. Bir bebek uyku sorunları yaşadığında, aileler destek için doktorlarından, arkadaşlarından, arkadaşlarından birçok kaynak ararlar.
forumlar, kitaplar ve çocuk uyku danışmanları. Doktorlar çoğunlukla bir
“herkese uyan tek beden” yaklaşımı ve sonuç olarak, çoğu zaman çoğu kişiyi gözden kaçırırlar.
Bu sürükleyici yeni çocuk uyku kitabında ayrıntılı olarak açıklandığı gibi önemli faktörler.

Ojai, CA – 5 Ocak 2021, Yazar Mar De Carlo, “ Uykuyla Uyanış: Hamilelik, yetişkin ve çocuk uykusu için dönüştürücü ve ruhsal bir rehber ” başlıklı yeni kitabının çıkışını duyururken bu hafta uluslararası manşetlerde yer aldı. Yeni kitabı, neden bu kadar çok Doktorun uyku bozukluklarını yeterince tedavi etmediğini ayrıntılarıyla anlatırken, mevcut çocuk uyku anlatısında devrim yaratacak ve ona meydan okuyacak. Merakla beklenen bu kitap, çoğu Doktor ve uyku danışmanının, bir çocuğun olası bir nedeni olabilecek ebeveyn davranışı gibi “dış” güçlere değil, yalnızca kişiye baktığından, uykuyu etkileyebilecek en önemli faktörlerin sıklıkla gözden kaçırıldığını açıklıyor. uyku bozukluğu.

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü ve Profesyonel Uyku Danışmanları Derneği’nin Kurucusu olan Mar De Carlo, birlikte “Bütünsel Uyku Bilimi Yöntemi” olarak bilinen bütünsel bir yaklaşım sunarak hamilelik, yetişkin ve çocuk uykusu dünyasında devrim yarattılar. Yazar Mar De Carlo, çocuk uyku danışmanlığı endüstrisinde, profesyonelleri, hamilelikten yetişkinliğe kadar aileleri uyku eğitimi ve uyku planları ile desteklemeye başlamaları için eğiten Bütünsel Yetişkin ve Çocuk Uyku Sertifikasyon programını 2012’de geliştiren ve başlatan ilk kişi oldu. Programı ve yaklaşımı 46 ülkede iyi karşılandı ve şu anda 10 dilde temsil ediliyor.

Yakın tarihli bir röportajda, Bayan De Carlo’nun, “Genellikle üç ana kategoriye giren birçok uyku eğitimi yöntemi vardır: ağla, ağlama ya da hafif uyku. Bu yaklaşımlar yardımcı olabilir ve bazı rahatlama ve çözümler sunsa da, genellikle temel nedeni ele almazlar. Sonuç olarak, Doktorlar genellikle ebeveynlerin kendi davranışları, uyku alışkanlıkları, yaşam tarzı, inançları, beklentileri ve çocuklarının uykusunu nasıl etkilediği ve bu uykuda kritik bir rol oynadıkları gibi birçok önemli faktörü gözden kaçırıyor.”

“Uyku eğitimi yöntemleri çoğu zaman kişiselleştirmeye yer bırakmaz ve çocukların uyku güçlükleri hakkında varsayımlarda bulunmaz. Geleneksel olarak bütün bir ailenin yaşam tarzını, sağlığını ve tarihini değerlendiren kapsamlı bir araştırma sürecini dikkate almazlar ve genellikle ebeveynliğin en önemli araçlarından biri olan sezgiyi kabul etmezler.”

Yazar Mar De Carlo’nun uyku bozukluklarını düzeltmeye yönelik bütüncül yaklaşımı ve yeni kitabı “Uykuyla Uyanmak: Hamilelik, yetişkin ve çocuk uykusu için dönüşümsel ve ruhani bir rehber” hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin veya buraya tıklayarak kitabı Amazon’dan satın alın.

Medya bağlantısı:

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü
Dikkat: Medya İlişkileri
Posta Kutusu 996
Ojai, Kaliforniya
415-754-5277
analık enstitüsü@gmail.com

Admin
Author: Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *