Sevgili Öğrenciler, Mezunlar ve Üyeler,

Uluslararası Annelik ve Ebeveynlik Enstitüsü’nde çok heyecan verici duyurularımız var ve ufukta ne olduğunu size bildirmek istedik.

Her şeyden önce, adımızı Uluslararası Annelik ve Ebeveynlik Enstitüsü’nden (IMPI) Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü’ne (IPHI) değiştirdiğimizi bildirmek istedik!

Bu değişiklik neden diye sorabilirsiniz?

Öncelikli hedefimiz, hamilelikten itibaren ebeveynliği ve ebeveynleri desteklemek ve şu anda 7 dilde (!!) olan Annelik ve Çocuk Uykusu Sertifikasyon programından Bütünleştirici Yetişkin Uyku Koçu Sertifikamıza, Bebek Planlayıcısı Sertifikasyon kursumuza ve Doğum Öncesi ve Çocuk Uykusu Sertifikamıza kadar programlarımızı desteklemek olmuştur. Diğerlerinin yanı sıra Doğum Sonrası Beslenme Koçu Sertifikasyon programı, erken yaşta bütünsel ebeveynliğe büyük önem vermiştir.

Bütünsel sağlığa her zaman büyük önem vermiş olsak da, yeni adın, hamilelikten başlayarak ebeveynliği hala kapsarken sunacağımız yeni programlara genişlemeyi daha iyi temsil ettiğini düşünüyoruz.

Annelik ve erken yaşam odağımız değişmeyecek olsa da, işinizi destekleyen ebeveynleri, kendi kişisel gelişiminizi ve ebeveynlerin sağlığını tüm yaşam evrelerinde desteklemek için yeni kurslar ekleyeceğiz. Heyecan verici yeni kurslardan bazıları NLP (İngilizce ve Fransızca), Sağlık ve Yaşam Tarzı Koçluğu Sertifikası, İş Ustalığı (İngilizce, Fransızca ve Portekizce), Doğum Öncesi Yoga, Bilinçli Ebeveynlik Egzersizi, Balo Salonu Dansı İlişki Koçluğu ve çok daha fazlasını içerir!

Bunun sizin için anlamı:
Web sitemizde adımız, bizi bulabileceğiniz linklerle birlikte değişecek. Yine de endişelenme. Eski web sitesine giderseniz, sizi otomatik olarak yeni web sitesine yönlendirecektir. Kazan-kazan olacak daha bütünsel bir programlama alacaksınız!

İkinci olarak, mevcut ve yeni eğitmenlerimizle yepyeni web sitemizi ve Öğretilebilir Sınıfımızı ortaya çıkarmaya az kaldı!
Güzel ve daha kullanıcı dostu. Gezinmenin ve aradığınızı bulmanızın sizin için daha kolay olacağını umuyoruz. Ayrıca yeni Teachable sınıfımızı da kullanıma sunuyoruz, böylece kurslarda gezinmek ve ilerlemenizi takip etmek daha kolay olacak. Ve daha da güzel. Her yerde büyük bir yükseltme!

Bunun sizin için anlamı:
Bazen değişiklik yapmak zordur, bu nedenle eski web sitesi yerine yeni web sitesini (yeni adıyla!) bulmak sürpriz olabilir. Ancak, bizim kadar seveceğinizi biliyoruz ve doğru yerde olduğunuzu bilmeniz için değişiklikleri size bildirmek istedik! Teachable’a gelince, kurslar sorunsuz bir şekilde yeni platforma geçirilecek ve kurs boyunca ilerlemenizi takip etmenizi çok daha kolay hale getirecek. Ayrıca kurs içeriğimizin çoğunun güncellendiğini ve genişletildiğini göreceksiniz, böylece bilginiz genişlemeye ve büyümeye devam ediyor.

Üçüncüsü, 1 Nisan’dan itibaren ücretlerimizi artıracağız.
Genişlemenin tüm büyüklüğü, yeni programlar ve güncellemeler ile kurs programı ücretlerimizi artırmamız gerekiyor. Bir kursa kaydolmak için bekliyorsanız, daha fazla beklemeyin!

Bunun sizin için anlamı:
1 Nisan’a kadar kurs satın alarak tasarruf edebilir ve programlarımız için daha düşük maliyetten yararlanabilirsiniz.

Yakında Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü olacak olan Uluslararası Annelik ve Ebeveynlik Enstitüsü’nün bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz!

Hareket ettiğimiz yön konusunda çok heyecanlıyız ve hepsinin bir parçası olduğunuz için minnettarız!

İleriye ve yukarıya doğru!
Tutku, Sevinç ve Takdir ile,

Mar De Carlo,

Kurucu

Admin
Author: Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *