Sürekli Eğitim Dersleri

IPHI Sürekli Eğitim Programı doğum, ebeveynlik, sağlık ve yaşam tarzı profesyonellerini çeşitli çevrimiçi atölye çalışmalarıyla desteklemek için oluşturulmuştur.
kendi alanlarında eğitim ve gelişimin yaygınlaştırılmasını destekler. Bunlara şunlar dahildir ve bunlarla sınırlı değildir: Anksiyete, Uyku, Çatışma Çözümü, Stres Yönetimi, Emzirme, Doğurganlık, Hamilelik, Doğum, Yenidoğan Bakımı, Sağlık ve Beslenme, Doğum Eğitimi, Yeşillendirme, Ebeveynlik, Engellilik ve İş ve Hukuk.

Bu, IPHI’nin sağlık koçları, yaşam koçları, doktorlar, natüropatlar, danışmanlar, terapistler, bebek planlayıcıları, uyku danışmanları, doğum uzmanları, doğum sonrası çalışanlar, hemşireler, emzirme uzmanları, yenidoğan bakımı dahil olmak üzere çok çeşitli profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar. uzmanlar, dadılar, mesleki
terapistler, konuşma dili patologları ve daha fazlası.

Herhangi bir CE kursuna kayıtlı kişilerin IPHI öğrencisi veya mezunu olmaları gerekmez.

Tüm CE kurslarımız, profesyonel olmayanlar da dahil olmak üzere halka açıktır (örneğin, bir ebeveyn bir tane satın almak isterse).

Bütünsel Uyku Bilimi Yöntemini Öğrenmek ve Uygulamak: Ebeveynler ve Profesyoneller için Tasarlandı

Kurucumuz Mar De Carlo’nun Bütünsel Uyku Bilimi Yöntemi ve “Uyku Yoluyla Uyanış” kitabına dayanarak Bebek Doğmadan Önce Başlayan Çocuk Uykusuna Bütünsel Yaklaşımı öğrenin.

Mar, “Bedenlerimizin uyumak için teknik olarak “eğitilmesine” gerek yok. Doğanın tasarımı gereği, insan bedenleri zaten uyumaya programlanmıştır ve eğer süreci desteklersek ve yolumuza çıkanı ortaya çıkarırsak, bunu yapacaktır.”

HSS Metodu, uyku danışmanlığında “herkese uyan tek beden” yaklaşımına inanmaz. Bunun yerine, optimal insan işlevindeki (fiziksel, zihinsel, duygusal) ve dış güçlerdeki (sosyal, kültürel, çevresel) uykuyu engelleyen ve yetişkinliğe yol açabilecek dengesizlikleri kapsamlı bir şekilde araştırmak ve ele almak için kurucumuz Mar’ın “Uyku Optimizasyonu” stratejileri olarak adlandırdığı şeyi kullanıyoruz. ve hamilelik sırasında çocuk uyku zorlukları, bebeklik döneminde ve sonrasında ebeveynlik.

Bu kendi hızınızda program 10 modülden oluşur ve uyku için tüm bağlamı – fiziksel, duygusal, sosyal, gelişimsel ve çevresel faktörler – inceleyecek ve insan gelişiminin çeşitli aşamalarında uykuyu düzenleyen ve etkileyen doğal faktörleri anlamayı öğrenecektir. .

Çoğu zaman ebeveynler ve profesyoneller o kadar çok güvenirler ve kitaplara ve katı yöntemlere aşırı derecede odaklanırlar ki, vücutlarının veya çocuklarının vücudunun onlara uyku hakkında öğrettiklerini gözden kaçırırlar.

Öğreneceksiniz:

 • “Herkese uyan tek beden” yöntemlerini içermeyen “uyku optimizasyonu” stratejileriyle uyku sorunları nasıl çözülür?
 • Vücudun doğal uyku yeteneğini engelleyen her uyku sorununun kökenini nasıl ortaya çıkaracağınızı anlayın.
 • Uyku zorluğunun kökenini keşfetmek, çeşitli uyku hedeflerine yanıt vermek ve sağlıklı uyku alışkanlıklarını etkileyebilecek faktörleri belirlemek ve tartışmak için uyku bağlamında yetişkin ve çocuk davranışlarının ve mizaçlarının altında yatan şeyi anlayın ve düşünün.
 • Anne ve bebeğin uykusunu desteklemek ve çocuk uykusuna hazırlanmak için önleyici tedbirler almak için hamilelik uykusu ile nasıl çalışılır.
 • “Tek beden herkese uyar” yaklaşımını uygulamak için çok hızlı atlamak yerine, uyku bozukluğuna katkıda bulunabilecek kökü keşfederek, kapsamlı bir araştırma çalışması yoluyla temel sorunların nasıl ele alınacağı.
 • Uykunun bilimsel ve doğal temelleri, modern yaşamda nasıl çalıştığı.
 • Uyku bilimi, uyku davranışı, yaşam tarzı, inançlar ve uykunun duygusal iyi olma bileşeni arasındaki etkileşimi anlayın.
 • Beslenmenin uykuyu nasıl etkilediğini anlayın.
 • Yaşam tarzının, enerjinin, beklentilerin ve davranışın uykuyu nasıl etkilediğini anlayın.
 • Doğum travmasının ve güvenli bağlanmanın uykuyu nasıl etkilediğini öğrenin.
 • Bir eko-yaşam tarzının uykuyu nasıl etkilediğini öğrenin.

Lütfen aklınızda bulundurun:

Bu web semineri yalnızca eğitim amaçlıdır ve kimseyi bütünsel bir uyku danışmanı koçu olmaya hak kazanmaz veya onaylamaz. Bu web semineri sırasında müşterilere nasıl koçluk yapacağınızı veya danışacağınızı öğrenmiyorsunuz. Mar De Carlo’nun Bütünsel Uyku Bilimi Yöntemini nasıl kullanacağınızı ve hayatınıza nasıl uygulayacağınızı öğreniyorsunuz.

Fiyat:

Tek Seferlik Ödeme 895$

Ödeme Planı: 375$’lık 3 aylık ödeme

Health | IPHI | International Parenting and Health Institute

Duygusal Zeka ve Gelişime Giriş

Bu bir buçuk saatlik tanıtım web semineri, bütünsel yaklaşımımızı kullanarak kendilerini veya müşterilerini desteklemek için duygusal zeka anlayışı arayanlar için oluşturuldu.

Web seminerimiz ayrıca zorluklarla karşılaştığınızda duygularınızı yönetmenize ve bunları akıllıca ve pratik bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacak araçlar sağlayacaktır.

Web seminerimizde ele alınan konular şunlardır:

Duygusal Zekayı Tanımlamak

Tarih

Üç Model

Goleman Başına Beş Bileşen

Mayer-Salovey Modeli

Duygusal Zeka Süreci

işaretler

Duygular Vücudumuzu Nasıl Etkiler?

Hangi Duygular Hangi Organları Etkiler?

Fiziksel Araçlar

Kurs tamamlandıktan sonra CE Bitirme Sertifikası verilir.

Fiyat 99$

Sizinle tanışmaktan heyecan duyuyoruz ve profesyonel yolculuğunuzu desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Caldera Forms has been closed as of April 5, 2022 and is not available for download. You can try the other Form plugins instead
PO BOX 996, Ojai, CA 93024
Telefon: 415-754-5277
Faks: 415-704-3259
© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute
© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.