IPHI-Website-Main-Logo (1)

Yetişkin Uyku Koçluğunun Büyüyen Alanı

Bir sağlık veya sağlıklı yaşam mesleğinde mi çalışıyorsunuz?

Müşterilerinizin/hastalarınızın uyumasına yardımcı olmak listenizin başında olmalıdır!

Gerçek şu ki, doğru beslenseniz ve fiziksel olarak aktif olsanız bile – uykunuz sağlıklı değilse yine de sağlıklı değilsiniz!

Büyüyen uyku koçluğu alanı hakkında bilgi edinmek ve uyku koçluğunun bireylerin bugün karşılaştığı birçok zorluğu bütünsel olarak ele almak için gereken katalizör olmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için IPHI Bütünleştirici Yetişkin Uyku Koçu eğitmeni ve Start With Sleep’in kurucusu Soda Kuczkowski’ye katılın.

CANLI YAYIN ETKİNLİĞİ 17 HAZİRAN 2021
BUGÜN ÜCRETSİZ KATILIN!

Daha fazla bilgi edinmek ve kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

https://parentinghealthinstitute.com/master-your-holistic-health-parenting-coaching-business/

Sorgulama Telefon/Görüntülü Arama Planla – Yetişkin Uyku Koçu Sertifikası:

https://www.startwithsleep.com /yetişkin-uyku-koç-sertifikaları üzerinde

Ücretsiz Hediye: İndirme Listesi: Bir Uyku Koçu Sertifikasını Kullanmanın 25 Yolu:

https://www.startwithsleep.com /yetişkin-uyku-koç-kariyerleri

soda kuczkowski

Soda Kuczkowski, son 15 yıldır klinik ve davranışsal uyku tıbbı ve uyku sağlığı alanında tutkuyla çalışan bir Uyku Sağlığı Eğitimcisi ve Sertifikalı Uyku Koçudur.

Tıp uzmanları, okullar ve kurumsal sağlık girişimleri için programlama ve eğitimler sağlayarak uyku sağlığı savunuculuğu için bir topluluk kaynağı olarak hizmet veren ve aynı zamanda küratörlüğünde uyku araçlarının perakende butiğine ev sahipliği yapan bir kuruluş olan START İLE SLEEP’in kurucusudur.

Küresel seminerler, uyku danışmanlığı ve uyku koçluğu hizmetleri vermektedir. İşveren grupları, sağlık sigortası şirketleri, devlet kurumları ve özel işletmeleri içeren bir dizi müşteriyle bir uyku otoritesi olarak tanınmaktadır. Annelik, çocuk ve yetişkin uyku sağlığı sertifikasına sahiptir.