IPHI-Website-Main-Logo (1)

"Çocuk Uykusu Konusunda Türen Bütüncül Bir
Yaklaşım!Uyku Eğitiminde Davranışsal Yöntemler ve Gerçekçi Yüksek Beklentiler."

Çocuk Uykusunu Bütünsel Bir Yaklaşımla Dönüştürmek: Uyku Eğitiminde Davranışsal Yöntemlerin Yaşamsal Eksik Bileşenleri ve Gerçekçi Olmayan Yüksek Beklentiler.

CANLI YAYIN ETKİNLİĞİ 17 HAZİRAN 2021
BUGÜN ÜCRETSİZ KATILIN!

Daha fazla bilgi edinmek ve kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

https://parentinghealthinstitute.com/master-your-holistic-health-parenting-coaching-business/

Bebeklikte ve erken yaşta uyku beyin için temel bir şeydir. Uyku, normal büyüme ve gelişme, doku yenilenmesi, gelişmenin güçlenmesi ve duygusal gelişim için gereklidir.

Peki, uykudan bebeklikten itibaren insanoğlunun, düşünen ve sosyal yaşamlarını önemli bir kavram konusunda tüm fikir fikirlerinden ve çocuklardan oluşan uygulamalarla ilgili ve aynı fikirde modellerinden, hattan gelen bu oyuncakların bebek ve çocuktan olan yararlarından çok fazla içilemezler.

Uyku eğitimine ne zaman ve ne oldu?

Bebek ve olabilira tahminler içerisinde optimum uykuyu sağlamanın, alternatif bütüncül ve bir yolu mi?

Güliz Gülsever Özsaruhan

IPHI Türkiye Eğitmeni Güliz G. Özsaruhan, 0-3 yaşında Bebek Uyku Danışmanıdır. Güliz, lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nde tamamlamıştır. IPHI Annelik ve Çocuk Sertifika Programından mezun oldu ve ardından Erken Çocuk Gelişimi alanında ikinci derecesine başladı.

Eğitmen, Sertifikalı Uyku Koçu, En Mutlu Bebek Eğitimcisi ve ICF Koçu, 7 yaşındaki oğlu ve ailesiyle birlikte İzmir’de yaşıyor. Çocuk Uykusunda bütünsel yaklaşım konusunda farkındalık yaratma konusunda çok tutkulu ve 2016 yılından bu yana ekibiyle birlikte Türkiye’de “Uyku Eğitimi”ne bakış açısını değiştirmeye kendini adamıştır.

Web sitesi: www.uyuyanbebekler.com

Web sitesi: https:// ebeveynliksağlık enstitüsütürkiye .com/

Instagram: https://www.instagram.com/ uyuyan.bebekler/