IPHI-Website-Main-Logo (1)

"Çocuk Uykusu Konusunda Dönüştüren Bütüncül Bir
Yaklaşım! Uyku Eğitiminde Davranışsal Yöntemler ve Gerçekçi Olmayan Yüksek Beklentiler. "

Transformando o sono infantil com uma abordagem holística: os componentes vitais ausentes dos métodos comportamentais e expectativas elevadas irrealistas na educação do sono.

EVENTO DE TRANSMISSÃO AO VIVO 17 DE JUNHO DE 2021
PARTICIPE DE GRAÇA HOJE!

Clique no link abaixo para saber mais e se registrar:

https://parentinghealthinstitute.com/master-your-holistic-health-parenting-coaching-business/

Bebeklikte ve erken çocukluk döneminde uyku beyin için temel bir gereksinimdir. Uyku, normal büyüme ve gelişme, doku yenilenmesi, bağışıklık fonksiyonunun güçlenmesi ve duygusal gelişim için gereklidir.

Peki, uykunun bebeklikten itibaren insanoğlunun fizyolojik, psikolojik ve sosyal yaşamlarını etkileyen Önemli bir kavram olduğu konusunda tüm Uzmanlar hem fikir olsa da bebek ve çocuk uykusu konusunda yapılan uygulamalar, yaklaşımlar ve yöntemler konusunda Ayni fikirde olmadıklarını, Hatta geçmişten gelen bu yaklaşımların bebek ve çocuk dünyasına yarardan çok zarar verebildiklerini söylememiz mümkün gözüküyor.

Uyku Eğitimi ne zaman ve yaşadığımız hangi tarihsel süreçlerde hayatımıza dahil oldu, Davranışsal uyku eğitimi yöntemleri bebek, çocuk ve ailelere yarardan çok zarar veriyor mi?

Bebek ve çocuklarımıza gerçekçi beklentiler içerisinde ótimo uykuyu sağlamanın farklı, alternatif, bütüncül ve dönüştürücü bir yolu olabilir mi?

Güliz Gülsever Özsaruhan

Güliz G. Özsaruhan, Instrutor do IPHI Turquia, é um Consultor de Sono para Bebês de 0 a 3 anos. Güliz completou sua educação de graduação no Departamento de Mídia e Sistemas de Comunicação da Universidade Istanbul Bilgi. Formou-se no Programa de Certificação de Maternidade e Criança do IPHI e iniciou sua segunda graduação em Desenvolvimento Infantil.

Instrutora, Treinadora de Sono Certificada, Educadora de Bebês Mais Felizes e Treinadora da ICF, mora em Izmir, Turquia, com seu filho de 7 anos e sua família. Ela é muito apaixonada por aumentar a conscientização sobre a abordagem holística do Sono Infantil e se dedica a mudar a perspectiva do “Treinamento do Sono” na Turquia com sua equipe desde 2016.

Site: www.uyuyanbebekler.com

Site: https: // parentinghealthinstituteturkey .com /

Instagram: https://www.instagram.com/ uyuyan.bebekler /