IPHI-Website-Main-Logo (1)

"Ocuk Uykusu Konusunda Dönüştüren Bütüncül Bir
Yaklaşım! Uyku Eğitiminde Davranışsal Yöntemler ve Gerçekçi Olmayan Yüksek Beklentiler ".

Преобразование детского сна с помощью целостного подхода: жизненно важные недостающие компоненты поведенческих методов и нереалистичных высоких ожиданий в обучении сна.

СОБЫТИЕ LIVE STREAM 17 ИЮНЯ 2021 ГОДА
ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ БЕСПЛАТНО СЕГОДНЯ!

Щелкните ссылку ниже, чтобы узнать больше и зарегистрироваться:

https://parentinghealthinstitute.com/master-your-holistic-health-parenting-coaching-business/

Bebeklikte ве erken çocukluk döneminde uyku beyin için temel бир gereksinimdir. Uyku, normal büyüme ve gelişme, doku yenilenmesi, bağışıklık fonksiyonunun güçlenmesi ve duygusal gelişim için gereklidir.

Peki, uykunun bebeklikten itibaren insanoğlunun fizyolojik, psikolojik ве Sosyal yaşamlarını etkileyen önemli бир Kavram olduğu konusunda Tüm uzmanlar подол Фикир Ольс да Bebek в çocuk uykusu konusunda yapılan uygulamalar, yaklaşımlar ве yöntemler konusunda в той же fikirde olmadıklarını, хатта geçmişt Gelen бушель yaklaşımların Bebek ве çocuk dünyasına yarardan çok zarar verebildiklerini söylememiz mümkün gözüküyor.

Uyku Eğitimi ne zaman ve yaşadığımız hangi tarihsel süreçlerde hayatımıza dahil oldu, Davranışsal uyku eğitimi yöntemleri bebek, çocuk ve ailelere yarardan çok zarar mi or oldu?

Bebek ve çocuklarımıza gerçekçi beklentiler içerisinde optima uykuyu sağlamanın farklı, alternatif, bütüncül ve dönüştürücü bir yolu olabilir mi?

Гюлиз Гюлсевер Озсарухан

Гулиз Г. Озсарухан, инструктор IPHI в Турции, консультант по детскому сну в возрасте 0–3 лет. Гюлиз закончила бакалавриат на факультете средств массовой информации и коммуникационных систем Стамбульского университета Билги. Окончила программу сертификации материнства и детства IPHI, а затем поступила на вторую степень по развитию детей раннего возраста.

Инструктор, сертифицированный тренер по сну, самый счастливый воспитатель и тренер ICF живет в Измире, Турция, со своим 7-летним сыном и ее семьей. Она очень увлечена повышением осведомленности о целостном подходе к детскому сну и с 2016 года посвятила себя изменению перспективы «Тренировки сна» в Турции.

Сайт: www.uyuyanbebekler.com

Сайт: https: // воспитание детей .com /

Instagram: https://www.instagram.com/ uyuyan.bebekler /