IPHI Kabul Süreci

Burada IPHI Kabullerinde, öğrencilerimizin başarıya hazır olmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Başarı çeşitli şekillerde ölçülür: bağlılık düzeyi, değişime hazır olma, alışılmışın dışında düşünme, karakter ve beceri setindeki güç, sağ-sol beyin dengesi, kalp merkezli sürüş, tutku, kendi kendine hareket eden iş ve daha fazlası. Gerçek yetenek dikkatle tanımlanamaz. IPHI, “ideal” bir aday aramak yerine, çeşitli beceriler, başarılar ve özlemler getiren adayları bütünsel yaklaşımımıza en uygun çok özel bir çevrimiçi topluluk oluşturmaya davet ediyor.

Bizim için başarı bütünsel bir başvuru süreci ile başlar. Bütünsel bir bakış açısıyla adayları değerlendirirken beceri, kişilik, hedefler ve ilgi alanlarını değerlendiririz. Kapsayıcı bir sürecin amacı, kurumumuzun, bu tür bütünsel-ilerici bir ortamda gelişecek ve akademik vaat sergileyecek bir bireydeki özellikleri tanımasını sağlamaktır.

Bir öğrencinin eğitim kalitesi, kariyer ve ötesi için benzersiz dürtüler sunan çeşitli bireylerden oluşan bir grupla çalışarak geliştirilir. Öğrenci topluluğumuza ilham vermeye ve daha yüksek seviyelere taşımaya yardımcı olacak ve dünyamızı geliştirmek için benzersiz hediyelerine katkıda bulunacak adayları cezbetmeye çalışıyoruz. IPHI ailesindeki tek bilgi kaynağı IPHI’deki eğitimciler değildir. Ayrıca bilgimizi saygın kaynaklardan, kanıta dayalı bilgilerden ve saygın uzmanlardan toplarız; Tüm öğrencileri, diğer öğrencilerden de öğrenmeye ve destek almaya teşvik ediyoruz.

Fakültemizin her başvuruyu mütevazi bir özenle okuması önemlidir. Bir kişinin karakterini ve kişiliğini tanımlamak akıcı bir süreç olsa da, değerlendirmeye sağduyuyla yaklaşır ve nihai sonucun çabaya değer olduğuna gerçekten inanırız.

Öğrencilerimiz için başarının ne anlama geldiğine dair kapsamlı bir görüşe sahibiz ve başarının onlar için ne anlama geldiğinin belirlenmesine yardımcı olmak için sürekli destek sunuyoruz. IPHI’nin en iyi temsilcilerini, dünyamızda bir fark yaratmak için tutkularının peşinden gidecek araçlara sahip olacakları bir dünyada görmek istiyoruz.

Başvuru süreci

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsüne başvurmak için, bir kayıt formu doldurmanızı ve niteliklerinizi ve gereksinim standartlarınızı değerlendirmemize yardımcı olacak bir özgeçmiş göndermenizi rica ediyoruz. Bunların tümü Uygulama Bileşenleri bölümünde yer almaktadır. Tüm başvuru bileşenleri gönderildikten ve incelendikten sonra, kabul edilirseniz, bir görüşme için sizinle iletişime geçilecektir. 

Röportaj

Yazılı başvurunuzu gönderdikten ve tüm başvuru bileşenlerinizi gönderdikten sonra, başvurunuzu inceleyeceğiz ve ardından bir görüşmeye davet edilebilirsiniz. Mülakat olumlu bir ilgiye işaret ediyor, ancak kabulü garanti etmiyor; başvurunuzun son incelemesini tamamlarken kabul edilen birçok bileşenden birinin parçasıdır. Tüm görüşmeler, Kabul Kurulunun takdirine bağlı olarak, yalnızca davetiye ile düzenlenir. Bir görüşme daveti aldığınızda, başvuru gereksinimlerinizi yerine getirmek için onu tamamlamanız gerekir. Görüşmeler telefon veya WhatsApp üzerinden planlanabilir.

Mülakatlar 30 dakikadır ve başvurunuzu inceleyen bir Kabul Kurulu öğretim üyesi tarafından gerçekleştirilir.

Röportajınız özelleştirilecek  sizin için ve sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmemiz için tasarlanmıştır.  Adayların bir belge sunmaları istenecek  yazılı yansıma  görüşmelerinden sonra. Kabul edilirseniz, görüşmeyi takip eden 2-3 iş günü içinde bizden haber alacaksınız. 

Uygulama Bileşenleri

Kabul başvurusu aşağıdakilerden oluşur:

Başvuru Formu

Başvuru Formumuzu Doldurarak Başvuru Sürecine Başlamak İçin Buraya Tıklayınız

Devam et

Lütfen en güncel özgeçmişinizi gönderin. Bu kariyere IPHI ile başlamayı planlıyorsanız, doğum veya doğum sonrası çalışmayı içermesi gerekmeyen en son iş deneyiminizi içeren özgeçmişiniz olduğunu lütfen unutmayın. Bize sizi daha yakından tanıma fırsatı vermek için iş deneyiminiz ve geçmişiniz hakkında bir fikir edinmek istiyoruz.

Ek materyaller

IPHI’nin Hüküm ve Koşullarının İmzalı Kabulü (kayıt formunda bulunur)

Sorularınız mı var veya daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz?

Aşağıdaki alt bilgimizdeki iletişim formumuzu doldurun, bir sonraki iş gününden itibaren 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Aksi takdirde, ilerlemeye ve kayıt işlemine başlamaya hazırsanız, başlamak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın.

Sizinle tanışmaktan heyecan duyuyoruz ve profesyonel yolculuğunuzu desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Programlarımızdan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek, herhangi bir sorunuz varsa veya şirket broşürümüzü almak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun, sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. 

PO BOX 996, Ojai, CA 93024
Telefon: 424-234-8159
Faks: 415-704-3259

© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute
© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.