Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü Duyurdu Sağlık Profesyonelleri İçin
Akredite Uyku Koçu Sertifika Programının Küresel Yayılımı

Kendi kendine yönlendirilen çevrimiçi program, yaşam tarzı, çevresel ve davranış ayarlamaları yoluyla bireyleri destekleyen ve zorlukları belirleyen uykuya bütünsel bir yaklaşım sağlar. IPHI Bütünleştirici Yetişkin Uyku Koçu Sertifikasyon Programı şu anda İngilizce, İspanyolca ve Portekizce olarak mevcuttur ve Almanca versiyonu yakında sunulacaktır.

Ojai, Kaliforniya – 30 Aralık 2020 – Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü™ (IPHI) & START İLE UYKU, uyku koçluğu için dünya çapında akredite bir sertifika programı sağlamak için stratejik bir ortaklığa girdi. IPHI, küresel olarak akredite olan ve yetişkin ve çocuk uykusu için bütünleştirici araçlar ve çözümler sağlayan çevrimiçi bir program sunan ilk eğitim kuruluşudur. 2009’dan bu yana IPHI, tüm iş aşamalarında ebeveynlik ve sağlık uzmanlarına küresel destek sağlamak için tüm inançları, kültürleri, yaşam tarzlarını ve felsefeleri içeren en yeni, kanıta dayalı eğitim ve hazırlık sunarak uyku eğitiminin ön saflarında yer almaktadır.

START WITH SLEEP ile olan ortaklık, bireylerle en optimal, değerli, dönüştürücü ve entegre biçimde çalışmak için gerekli olan ileri bilgi, araç, destek ve eğitim arayan yeni ve deneyimli sağlık uzmanlarına sürekli eğitim sağlamak için programı genişletmek için bir temel sağlayacaktır. uyku sorunlarını çözmenin yolu. Kendi kendine yönlendirilen çevrimiçi program, yaşam tarzı, çevresel ve davranış ayarlamaları yoluyla bireyleri destekleyen ve zorlukları belirleyen uykuya bütünsel bir yaklaşım sağlar.

IPHI Bütünleştirici Yetişkin Uyku Koçu Sertifikasyon Programı, IPHI kurucusu ve “Uyku Yoluyla Uyanış” kitabının yazarı Mar De Carlo tarafından oluşturulan “Bütünsel Uyku Yöntemi Bilimi” felsefesine dayanmaktadır. Sağlık, fitness ve koçluk alanındaki 25 yıllık deneyimi ve eğitimi ile Mar, ortalama uyku çalışmalarınızda bulamayacağınız değerli konuları kapsayan yetişkin uykusu için IPHI aracılığıyla bütüncül, bütünleştirici bir profesyonel eğitim programına öncülük eden ilk kişidir. Programı, mezunlara vücudun doğal ritimlerine müdahale eden en önemli faktörleri belirleme araçları sağlar ve uyku bilimini harekete geçiren sağlık ve yaşam tarzı seçimlerini teşvik eder.

Uyku sağlığı çalışması, gelişmekte olan bir alan olmasına rağmen, sağlık alanında hem sınırlı eğitim hem de bireylerin uyku güçlüklerinin temel nedenini bulmalarına yardımcı olacak destek eksikliği nedeniyle birçok kişiden kurtulmayı başarmıştır. Piyasadaki birçok program, genellikle yanıltıcı olabilen ve hem uzun vadeli sağlığı yönetme hem de sürdürmeyle çok derinden bağlantılı bu artan endişeyi gidermek için gereken bireyselleştirilmiş desteği sağlamayan verileri toplayarak uyku çözümlerini genelleştirmeye çalışır.

Birleşik Devletler’de Bütünleştirici Yetişkin Uyku Koçu Sertifikasyon Programı için küresel eğitime liderlik eden eğitmen, Uyku Sağlığı Eğitimcisi ve START İLE UYKU’nun sahibi Soda Kuczkowski’dir. Klinik ve davranışsal uyku tıbbı eğitimi alanında çalışan 14 yıllık deneyimini, profesyonellerin uyku bozuklukları için tarama ihtiyacını ve bunların yaratılmasında çevresel ve yaşam tarzı faktörlerinin etkisine ilişkin içgörüyü anlamalarına yardımcı olmak için getiriyor. SLEEP İLE BAŞLAYIN işi, hastaneler, okullar ve kurumsal sağlık girişimleri için uyku sağlığı programlamaya odaklanır ve ayrıca küresel danışmanlık ve koçluk hizmetleri sunar.

Halkın uyku zorluklarını başarılı bir şekilde yönetmelerine ve manevra yapmalarına yardımcı olacak güvenilir kaynakların eksikliğini ve bunu başaramadıklarında fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığı tehlikeye atmanın ne kadar zor olabileceğini ilk elden deneyimledi. Soda ayrıca, gelişmekte olan bu sağlık alanını büyütmek ve mentorluk yapmak için eğitim, iş geliştirme ve pazarlama alanlarında 22 yıllık endüstri deneyimini de beraberinde getiriyor.

Bütünleştirici Yetişkin Uyku Koçu Sertifikasyon Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek veya kaydolmak için https://iphi.teachable.com/p/integrative-adult-sleep-coach-certification-program/ adresini ziyaret edin.

Medya bağlantısı:

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü
Posta Kutusu 996
Ojai, Kaliforniya
415-754-5277
analık enstitüsü@gmail.com

Admin
Author: Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *