Dönüştürücü ve Karlı Bir Ebeveynlik Veya Sağlık Koçu Kariyeri mi Arıyorsunuz?

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü™ (IPHI)
ebeveynlik ve sağlık bütünsel profesyonelleri için bütünleştirici, son teknoloji, kanıta dayalı eğitim programları, ürünler ve hizmetler sunar. Eğitim sürekliliğimiz, günümüzün ebeveynlik, sağlık ve yaşam tarzı profesyonellerini desteklemek ve güçlendirmek için tasarlanmıştır.
International Parenting and Health Institute™ (IPHI), doğum uzmanları ve ebeveynler için son teknoloji, kanıta dayalı eğitim programları, ürünler ve hizmetler sağlar. Eğitim sürekliliğimiz tasarlandı günümüzün doğum uzmanlarına ve ebeveynlerine yardımcı olmak için.​

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü Hakkında

Hamilelik, Ebeveynlik, Sağlık ve / veya Yaşam Tarzı alanlarında bütünsel koçluk kariyerinize başlayın

International Parenting and Health Institute™’da, bir bebek planlayıcısı, eko-danışman, uyku danışmanı, beslenme koçu, emzirme olarak başarılı bir koçluk veya danışmanlık işine başlamanıza olanak sağlayacak çevrimiçi kurslarımız aracılığıyla bütünsel eğitim ve iş eğitimi alacaksınız. eğitimci, stres yönetimi koçu, sağlık ve yaşam tarzı koçu ve çok daha fazlası. Bir uygulama geliştirmek veya mevcut kariyer yolculuğunuzu ilerletmek için eğitiminizi uygulamak için size adım adım rehberlik ediyoruz.

Aşağıdakileri gerçekleştiren ilk kuruluş olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz:

2009 yılında Baby Planner profesyonel endüstrisine ilk Baby Planner sertifikasyon programını tanıtın ve Baby Planner endüstrisine “The Baby Planner: A Guide to Becoming a Baby Planner and Start Your Own Business” başlıklı ilk bebek planlama kitabını yazdı.

2012’de Çocuk Uyku Danışmanlığı endüstrisine ilk Bütünsel Gebelik ve Çocuk Uyku Danışmanı Sertifikasını ve 2015’te Bütünleştirici Yetişkin Uyku Koçu Sertifikasını tanıtın, profesyonelleri eğitin ve o zamanlar dikkate alınmayan veya o zamanlar dikkate alınmayan hayati konulara inanılmaz miktarda farkındalık kazandırın. çocuk uyku danışmanı-müşteri ilişkisinin bir parçası olarak değerlendirilir. Bu, Yetişkin ve Çocuk Uykusu için Bütünsel Uyku Bilimi Yöntemimizi tanıtmamıza neden oldu.

2010 yılında Eko-Annelik Danışmanı ve Greenbirth Eğitimci sertifikasyon programını tanıtın ve başlatın, koçluk profesyonellerinin toksik olmayan yaşam için bilgi ve becerilerini genişletin.

2013’te bütünleştirici bir Doğum Öncesi Doğum Sonrası Beslenme Koçu Sertifikasyon programını tanıtın ve başlatın, koçluk profesyonellerinin hamilelik ve doğum sonrası boyunca müşterilerle çalışmak için bütünsel beslenme bilgi ve becerilerini genişletin.

Dünyanın her yerinden öğrenin

2009 yılından bu yana, International Parenting and Health Institute™ (eski adıyla International Maternity & Parenting Institute), ebeveynlik ve sağlık eğitiminin ön saflarında yer almakta ve en yeni eğitim ve hazırlıkları sunmaktadır. Çevrimiçi öğrenme formatımız, dünyanın her yerinden öğrencilerin çevrimiçi okulumuz ve müfredatımız aracılığıyla birinci sınıf eğitim programlarımızı deneyimlemelerine olanak tanır.

IPHI™, öğrencilerin bir uygulama geliştirmelerini veya aldıkları eğitimi mevcut iş tekliflerini genişletmek için kullanmalarını sağlayan kişiselleştirilmiş eğitim sağlar. International Parenting and Health Institute™ ayrıca sürekli eğitim departmanları aracılığıyla sunulan çeşitli sürekli eğitim programlarına ev sahipliği yapmaktadır.

International Parenting and Health Institute™’un bir alt bölümü olarak, bebek planlama endüstrisindekiler için profesyonel bir organizasyon olan International Academy of Baby Planner Professionals™, profesyonel bebek planlamacılarına liderlik eder ve bunları temsil eder ve ayrıca Enstitü™ standartlarını belirler. Baby Planner sertifikaları ve eğitim programları.

GÖREVİMİZ

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü™ olarak misyonumuz, çocuk uykusu, yetişkin uykusu, doğum öncesi ve sonrası beslenme, hamilelik, ebeveynlik ve eko-danışmanlık alanlarını temsil eden bütünsel koçluk sertifika programlarımız  aracılığıyla yaşamları dönüştürmek ve insanlığı geliştirmektir.  Bu, uzmanlık programlarımızdan herhangi birinde son derece yetenekli ve kârlı bir bütünsel koç olarak sertifika almak isteyen  profesyonellerinden oluşan küresel bir ağa ilham vermeyi, onları desteklemeyi ve eğitmeyi içerir. Bütünleştirici, pratik ve teorik eğitimlerimiz, çevre dostu girişimlerimiz, çeşitli eğitim programlarımız, profesyonel ağımız ve profesyonelliğe olan bağlılığımız aracılığıyla  olağanüstü hizmet ve eğitim sunma arzumuzdur.

Enstitü, Mar De Carlo tarafından yirmi beş yıllık özel danışmanlık ve iş pratiği boyunca geliştirdiği çeşitli yöntemler ve uygulamalar konusunda öğrencileri eğiten yetenekli bir danışma kurulu, fakülte ve sertifika kurulunun yardımıyla oluşturulan eğitim organıdır.
Enstitünün çevrimiçi öğrenme formatı, dünyanın her yerinden öğrencilerin mesleklerinde en iyi becerileri edinmelerine ve en iyi, pratik ve en çeşitli eğitim programını deneyimlemelerine olanak tanır.

Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü™ ayrıca profesyonel ve kişisel gelişim için bütünleştirici yaklaşımımızı dahil etmek isteyen şirketler, işletmeler, hastaneler, doğum merkezleri, perakendeciler ve bireyler için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Parenting and Health Institute™, profesyoneller ve genel halk arasında bilgi düzeyini artırarak ebeveynlik, sağlık ve yaşam tarzına bütünleştirici bir yaklaşımla lider bir otorite olmayı hedeflemektedir.

AKREDİTASYON BEYANI

Amerika Birleşik Devletleri’nde Meslek Okulları veya Üniversitelerin yasal olarak diploma veya derece veren kurumlar olarak faaliyet göstermeleri için akreditasyon gerekli değildir. ABD’de, bağımsız bir okullar birliği ile akreditasyon, Akademilerin ve Üniversitelerin kurmayı seçebileceği zorunlu değil, isteğe bağlı bir eylemdir. Çoğu ülkede bağımsız Üniversite akreditasyon kuruluşları yoktur; bunun yerine değerlendirme, yasallık sağlayan California Eyalet Eğitim Büromuza benzer şekilde, bir devlet eğitim düzenleyici kuruluşu tarafından yapılır.
ABD Eğitim Bakanlığı (USDE) akreditasyon vermez, ayrıca ABD’deki akreditasyon kuruluşları USDE’ye tabi değildir. ABD akreditasyon kuruluşları, kurul inceleme süreçlerine başvurmayı seçen Okullara “akreditasyon” akran değerlendirmesi statüsü veren özel kurumsallaşmış kurullardır. Çoğu ülkede Akademileri, Meslek Okullarını veya Üniversiteleri “akredite” olarak inceleyen ve onaylayan özel kuruluşlar yoktur. Akreditasyonun en büyük yararı, öğrencilere devlet mali yardımına başvurma fırsatının kolaylığıdır.
Not: Akredite edilmiş veya Devlet tarafından onaylanmış olsun, tüm okullar arasındaki kredi transferi, her zaman kayıt memurunun her okul ofisinin politikaları tarafından belirlenir.

Ebeveynlik, uyku, sağlık ve yaşam koçluğu sektörleri neden herhangi bir belirli standartlar tarafından resmi olarak düzenlenmiyor ?

Amerika Birleşik Devletleri’nde, koçluk herhangi bir eyalet veya federal kurum tarafından düzenlenmemiştir. Tıp doktorları veya terapistler için olduğu gibi çeşitli özel ebeveynlik ve sağlık koçluğu meslekleri için lisans gerekliliği yoktur. Sonuç olarak, yüksek mesleki standartlar ve en iyi uygulamaları sağlamak için birkaç kuruluş aracılığıyla akredite olmaya çalışsak da, tüm profesyonellerimiz etik kurallarımıza, uygulama kapsamına ve sınırlarına uymaktadır, ayrıca güncel olarak belirtmeleri gerekmektedir. her iki yılda bir sertifika yenileme yoluyla eğitimleri ile.

Akreditasyonumuz

Çeşitli kuruluşlar, okulların akreditasyonunu sunar, ancak bu, programın kalitesini veya koçun başarılı sonucunu tam olarak garanti etmez. Bu nedenle, en az 85, en fazla 150 saat mesleki eğitimin yanı sıra sürekli program gözden geçirme ve güncelleme gerektiren tüm programlarda hem teori hem de uygulama yer almaktadır; ve katılımcı anketleri ve değerlendirmeleri.

IPHI, aşağıdaki kuruluşlarla akredite olmayı seçmiştir.

Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcılar Birliği

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü, IPHI programlarının kalitesini, akademik kalitesini ve programa dayalı içerik tasarımını güçlendirmek için ilk olarak 2010 yılında Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcılar Birliği Sertifikasyon ve Akreditasyonundan geçti.

2022’de Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü (IPHI), AADP Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcılar Sertifikasyon ve Akreditasyon Kurulu tarafından yürütülen bir yeniden akreditasyon denetiminden geçti.

Bugün, Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü, çok çeşitli kuruluşlardaki doğal sağlık profesyonelleri için kapsamlı bir referans listesi sunmaktadır.

Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcıları Sertifikasyon ve Akreditasyon Kurulu Derneği 1990 yılında kuruldu. AADP, geleneksel ve geleneksel olmayan terapiler ve metodolojilerin uygulayıcıları arasında gelişmiş bir profesyonel imaj ve prestij geliştirmeye kendini adamıştır.

Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcıları Sertifikasyon ve Akreditasyon Kurulu Derneği 1990 yılında kuruldu. AADP, geleneksel ve geleneksel olmayan terapiler ve metodolojilerin uygulayıcıları arasında gelişmiş bir profesyonel imaj ve prestij geliştirmeye kendini adamıştır.

Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcılar Sertifikasyon ve Akreditasyon Kurulu, okullara tam pansiyon profesyonel akreditasyon sunar. AADP, dünya çapında hem geleneksel hem de geleneksel olmayan bütünsel okullar ve kolejler tarafından alternatif sağlık eğitim kurumları ve programları için bağımsız bir akreditasyon kurulu olarak tanınmaktadır.

AADP, inceleme sürecimiz aracılığıyla kurumları ve programlarını değerlendirmek için kriterler ve prosedürler benimsemiştir. AADP, doğal sağlık hizmetlerinin tüm alanlarında sağlam eğitim programlarının kalitesine ve etik iş uygulamalarına olan bağlılıklarında gayretli olmaya devam etmektedir.

Uluslararası Ücretsiz Terapistler Enstitüsü (IICT)

International Parenting and Health Institute™, International Institute for Complimentary Terapistler (IICT) için onaylanmış bir eğitim sağlayıcısıdır.

Uluslararası Tamamlayıcı Terapistler Enstitüsü (IICT), doğal sağlık endüstrisinde faaliyet gösteren tüm doğal terapi pratisyenlerini temsil eden Avustralya’nın önde gelen profesyonel kuruluşlarından biridir.

Profesyonel Uyku Danışmanları Derneği

International Parenting and Health Institute™’un uyku programları, Profesyonel Uyku Danışmanları Derneği (APSC) tarafından tanınır ve onaylanır.

Dünya çapında uyku danışmanlığı profesyonellerini desteklemek. Dünyanın her yerinde profesyonel uyku danışmanlığı için en üst düzeyde mükemmelliği ve endüstri standartlarını teşvik ederek ve koruyarak yetişkinlere, hamile kadınlara, ailelere, çocuklara, bebeklere ve gençlere hizmet eden Profesyonel Uyku Danışmanlarını desteklemeye adanmış bir kuruluşuz.

Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute

IPHI Sertifikasyon Kurulu

IPHI Sertifikasyon Kurulu (BOC), Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü™ sertifika sınavları, yeniden sertifikalandırma programları ve enstitü tarafından yürütülen sürekli eğitim faaliyetleri için belirlenen standartları ve gereklilikleri denetleyen tarafsız bir üçüncü taraf olarak hizmet eder.

Bir Sertifikayı Değerli Kılan Nedir?

Sertifika programları, ebeveynlik ve sağlık profesyonellerinin yetkinliğini sağlar. Sertifika programları, ebeveynlik ve sağlık eğitimi için standartlar oluşturur ve nitelikli bir profesyonelin yetiştirilmesinde önemli bir rol oynar. Bir ebeveynlik ve sağlık profesyonelinin sertifikası, kendi alanlarında, işverenlerinde ve genel olarak halkta bir bilgi ve deneyim tabanını onaylar. Sertifikasyon, belirli bir bireyin mesleki yeterliliğinin bir beyanını temsil eder.

Sizinle tanışmaktan heyecan duyuyoruz ve profesyonel yolculuğunuzu desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Programlarımızdan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek, herhangi bir sorunuz varsa veya şirket broşürümüzü almak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun, sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. 

PO BOX 996, Ojai, CA 93024
Telefon: 424-234-8159
Faks: 415-704-3259

© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute
© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.