Gizlilik Politikası ve
Tıbbi, Mali Yasal Sorumluluk Reddi

Gizlilik Politikası ve
Tıbbi Sorumluluk Reddi

Gizlilik Politikası ve
Tıbbi Sorumluluk Reddi

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Bu gizlilik bildirimi, International Parenting & Heakth Institute için gizlilik uygulamalarını açıklar. Bu gizlilik bildirimi yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Size aşağıdakileri bildirecektir:

  1. Web sitesi aracılığıyla sizden hangi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplanır ve bunların nasıl kullanıldığı ve kimlerle paylaşılabileceği.
  2. Verilerinizin kullanımıyla ilgili olarak hangi seçeneklerin mevcut olduğu.
  3. Bilgilerinizin kötüye kullanımını korumak için yürürlükte olan güvenlik prosedürleri.
  4. Bilgilerdeki yanlışlıkları nasıl düzeltebilirsiniz.
Bilgi Toplama, Kullanma ve Paylaşma
Bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibi biziz. Yalnızca bize gönüllü olarak verdiğiniz bilgileri toplama erişimine sahibiz; ad, adres, telefon ve fatura bilgilerini e-posta veya sizden diğer doğrudan iletişim yoluyla. Bu bilgileri kimseye satmayacağız veya kiralamayacağız.
Bilgilerinizi, bizimle iletişime geçme nedeninize ilişkin olarak size yanıt vermek için kullanacağız. Bilgilerinizi, talebinizi yerine getirmek, örneğin bir sipariş göndermek için gerekli olmadıkça, kuruluşumuz dışındaki herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayacağız.
Bizden istemedikçe, gelecekte size özel ürünler, yeni ürünler veya hizmetler veya bu gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında bilgi vermek için sizinle e-posta yoluyla iletişime geçebiliriz.
Bilgiye Erişiminiz ve Bilgi Üzerindeki Kontrolünüz
Herhangi bir zamanda bizden gelecekte iletişim kurmayı bırakabilirsiniz. Web sitemizde verilen e-posta adresi veya telefon numarası aracılığıyla bize her zaman ulaşarak aşağıdakileri yapabilirsiniz:
  • Varsa, sizinle ilgili hangi verilere sahip olduğumuzu görün.
  • Hakkınızda sahip olduğumuz tüm verileri değiştirin/düzeltin.
  • Hakkınızda sahip olduğumuz tüm verileri silmemizi isteyin.
  • Verilerinizi kullanmamızla ilgili endişelerinizi dile getirin.
Güvenlik
Bilgilerinizi korumak için önlemler alıyoruz. Web sitesi aracılığıyla hassas bilgiler gönderdiğinizde bilgileriniz hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak korunur.
Hassas bilgileri (kredi kartı verileri gibi) topladığımız her yerde bu bilgiler şifrelenir ve bize güvenli bir şekilde iletilir. Bunu, web tarayıcınızın altında kapalı bir kilit simgesi arayarak veya web sayfasının adresinin başında “https” arayarak doğrulayabilirsiniz.
Çevrimiçi iletilen hassas bilgileri korumak için şifreleme kullanırken, bilgilerinizi çevrimdışı olarak da koruyoruz. Yalnızca belirli bir işi (örneğin, faturalandırma veya müşteri hizmetleri) gerçekleştirmek için bilgiye ihtiyaç duyan çalışanlara, kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişim izni verilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sakladığımız bilgisayarlar/sunucular güvenli bir ortamda tutulur.

Bu gizlilik politikasına uymadığımızı düşünüyorsanız, 424-234-8159 numaralı telefondan hemen bizimle iletişime geçmeli veya sayfanın altındaki iletişim formumuza yazmalısınız.

TIBBİ, MALİ VE HUKUKİ SORUMLULUK REDDİ

Yasal Uyarı: Bu web sitesi tıbbi tavsiye vermemektedir.

Bu web sitesinde yer alan metin, grafik, resim ve diğer materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bilgiler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Bu web sitesinin amacı, geniş tüketici anlayışını ve çeşitli profesyonel koçluk konularıyla ilgili bilgi birikimini teşvik etmektir. Profesyonel tıbbi, finansal veya yasal tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini alması amaçlanmamıştır. Tıbbi bir durum veya tedavi ile ilgili tüm sorularınızda ve yeni bir sağlık bakım rejimine, finansal tavsiyeye veya yasal tavsiyeye başlamadan önce daima doktorunuzun, mali danışmanınızın, hukuk danışmanınızın veya diğer kalifiye sağlık hizmeti sağlayıcınızın tavsiyesine başvurun ve profesyonel tıbbi bakımı asla göz ardı etmeyin. , finansal veya yasal tavsiye veya bu web sitesinde okuduğunuz bir şey nedeniyle onu aramada gecikme.

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü , bu web sitesinde bahsi geçebilecek herhangi bir spesifik test, doktor, ürün, prosedür, görüş veya diğer bilgiyi önermez veya onaylamaz. Bu web sitesinde görünen herhangi bir bilgiye güvenmenin riski yalnızca size aittir.

Sizinle tanışmaktan heyecan duyuyoruz ve profesyonel yolculuğunuzu desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Lütfen bize bir satır bırakmaktan çekinmeyin.
Caldera Forms has been closed as of April 5, 2022 and is not available for download. You can try the other Form plugins instead
PO BOX 996, Ojai, CA 93024
Telefon: 415-754-5277
Faks: 415-704-3259
© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute
© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.