Annelik ve Çocuk Uyku Danışmanı

Aileleri desteklemek için son derece yetenekli ve dönüşümsel bütünsel bir annelik ve çocuk uyku danışmanı olmakla ilgileniyorsanız, 2012’de hamilelik sırasında başlayan, yürümeye başlayan çocuğa uzanan ve güçlü bir uyku eğitimi içeren bütünsel uykusuz eğitim ekibine dayalı bir yaklaşıma öncülük eden ilk kuruluşuz. ebeveyn/bakıcının fiziksel ve duygusal sağlığına odaklanın.
Bebek liderliğinde ve ebeveyn liderliğinde yaklaşımı seçmek yerine, tüm aile dinamiğinde herkesin ihtiyaçlarını karşılayan ve destekleyen ekip liderliğindeki bir yaklaşımı destekliyoruz.
Kurucumuz Mar De Carlo’nun Bütünsel Uyku Bilimi Metodu ve “Uyku Yoluyla Uyanış” kitabına dayanan, Bebek Doğmadan Önce Başlayan Çocuk Uykusuna Bütünsel Yaklaşımın ilk geliştirilmiş, piyasaya sürülen ve türünün tek örneği ile tanışın.

BURADAN KİTAP SATIN AL
Mar, “Çocuklarımızın bedenlerinin uyumak için teknik olarak “eğitilmesi” gerekmiyor. Doğanın tasarımı gereği, insan bedenleri zaten uyumaya programlanmıştır ve biz süreci desteklersek bunu yapacaktır.
Çocuklar uyku gelişiminin yürüme, yemek yeme, konuşma vb. gibi çeşitli aşamalarından geçerler… ve çoğu zaman pek çok sağlık ve yaşam tarzı faktörü vardır, gerçekçi olmayan beklentilere ek olarak ebeveynlerin uykuya engel olduğunun farkında değildirler.”
HSS Metodu, uyku danışmanlığında “herkese uyan tek beden” veya “uyku eğitimi” yaklaşımına inanmaz. Bunun yerine, optimal insan işlevindeki (fiziksel, zihinsel, duygusal) ve dış güçlerdeki (sosyal, kültürel, çevresel) uykuyu engelleyen ve yetişkinliğe yol açabilecek dengesizlikleri kapsamlı bir şekilde araştırmak ve ele almak için kurucumuz Mar’ın “Uyku Optimizasyonu” stratejileri olarak adlandırdığı şeyi kullanıyoruz. ve hamilelik sırasında çocuk uyku zorlukları, bebeklik döneminde ve sonrasında ebeveynlik.
Uyku için tüm bağlamı – fiziksel, duygusal, sosyal, gelişimsel ve çevresel faktörleri – inceleyerek hem ebeveynler hem de çocuklar için minimum hayal kırıklığı ile ailenin uyku ihtiyaçlarını ele alıyor ve uyku danışmanlarımıza sadece doğal faktörleri anlamalarını öğretiyoruz. Bir çocuğun çeşitli gelişim evreleri boyunca uykuyu düzenleyen ve etkileyen, aynı zamanda çocuktan öğrenen. Çoğu zaman ebeveynler ve profesyoneller o kadar çok güvenirler ve aşırı derecede kitaplara ve katı yöntemlere odaklanırlar ki, çocuklarının onlara uyku hakkında öğrettiklerini gözden kaçırırlar. Çocuk aynı zamanda bize sürekli olarak öğrenmemiz gereken bilgileri sağlayan bir kitaptır. Çocuklar da bizim onları yaptığımız kadar bize öğretir ve rehberlik eder. Sadece uyum sağlamamız gerekiyor.

Sizinle tanışmaktan heyecan duyuyoruz ve profesyonel yolculuğunuzu desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Programlarımızdan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek, herhangi bir sorunuz varsa veya şirket broşürümüzü almak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun, sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. 

PO BOX 996, Ojai, CA 93024
Telefon: 415-754-5277
Faks: 415-704-3259

© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.

Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute

© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.