akreditasyon

International Parenting and Health Institute™ (IPHI), ebeveynlik ve bütünsel sağlık profesyonelleri için son teknoloji, kanıta dayalı eğitim programları, ürünler ve hizmetler sağlar. Eğitim sürekliliğimiz tasarlandı
en yüksek bütünsel profesyonel standartları desteklemek ve sürdürmek.

AKREDİTASYON BEYANI
Amerika Birleşik Devletleri’nde Meslek Okulları veya Üniversitelerin yasal olarak diploma veya derece veren kurumlar olarak faaliyet göstermeleri için akreditasyon gerekli değildir. ABD’de, bağımsız bir okullar birliği ile akreditasyon, Akademilerin ve Üniversitelerin kurmayı seçebileceği zorunlu değil, isteğe bağlı bir eylemdir. Çoğu ülkede bağımsız Üniversite akreditasyon kuruluşları yoktur; bunun yerine değerlendirme, yasallık sağlayan California Eyalet Eğitim Büromuza benzer şekilde, bir devlet eğitim düzenleyici kuruluşu tarafından yapılır.
ABD Eğitim Bakanlığı (USDE) akreditasyon vermez, ayrıca ABD’deki akreditasyon kuruluşları USDE’ye tabi değildir. ABD akreditasyon kuruluşları, kurul inceleme süreçlerine başvurmayı seçen Okullara “akreditasyon” akran değerlendirmesi statüsü veren özel kurumsallaşmış kurullardır. Çoğu ülkede Akademileri, Meslek Okullarını veya Üniversiteleri “akredite” olarak inceleyen ve onaylayan özel kuruluşlar yoktur. Akreditasyonun en büyük yararı, öğrencilere devlet mali yardımına başvurma fırsatının kolaylığıdır.
Not: Akredite edilmiş veya Devlet tarafından onaylanmış olsun, tüm okullar arasındaki kredi transferi, her zaman kayıt memurunun her okul ofisinin politikaları tarafından belirlenir.

Neden ebeveynlik, uyku, sağlık ve yaşam koçluğu sektörleridir. resmi olarak düzenlenmemiştir Belirli bir standartlar dizisine göre mi?

Amerika Birleşik Devletleri’nde, koçluk herhangi bir eyalet veya federal kurum tarafından düzenlenmemiştir. Çeşitli uzman ebeveynlik ve sağlık koçluğu meslekleri için tıp doktorları veya terapistler için olduğu gibi bir lisanslama gerekliliği yoktur. Sonuç olarak, yüksek mesleki standartları ve en iyi uygulamaları sağlamak için birkaç kuruluş aracılığıyla akredite olmaya çalışırken, tüm profesyonellerimiz etik kurallarımıza ve uygulama kapsam ve sınırlarımıza uymakta, ayrıca her iki yılda bir sertifika yenileme yoluyla eğitimlerini güncel tutmaları gerekmektedir. 

Akreditasyonumuz

Çeşitli kuruluşlar, okulların akreditasyonunu sunar, ancak bu, programın kalitesini veya koçun başarılı sonucunu tam olarak garanti etmez. Bu nedenle, en az 85, en fazla 150 saat mesleki eğitimin yanı sıra sürekli program gözden geçirme ve güncelleme gerektiren tüm programlarda hem teori hem de uygulama yer almaktadır; ve katılımcı anketleri ve değerlendirmeleri.

IPHI, aşağıdaki kuruluşlarla akredite olmayı seçmiştir.

Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcılar Birliği

Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü, IPHI programlarının kalitesini, akademik kalitesini ve programa dayalı içerik tasarımını güçlendirmek için ilk olarak 2010 yılında Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcılar Birliği Sertifikasyon ve Akreditasyonundan geçti.

2022’de Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü (IPHI), AADP Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcılar Sertifikasyon ve Akreditasyon Kurulu tarafından yürütülen bir yeniden akreditasyon denetiminden geçti.

Bugün, Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü, çok çeşitli kuruluşlardaki doğal sağlık profesyonelleri için kapsamlı bir referans listesi sunmaktadır.

Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcıları Sertifikasyon ve Akreditasyon Kurulu Derneği 1990 yılında kuruldu. AADP, geleneksel ve geleneksel olmayan terapiler ve metodolojilerin uygulayıcıları arasında gelişmiş bir profesyonel imaj ve prestij geliştirmeye kendini adamıştır.

Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcıları Sertifikasyon ve Akreditasyon Kurulu Derneği 1990 yılında kuruldu. AADP, geleneksel ve geleneksel olmayan terapiler ve metodolojilerin uygulayıcıları arasında gelişmiş bir profesyonel imaj ve prestij geliştirmeye kendini adamıştır.

Amerikan Uyuşturucusuz Uygulayıcılar Sertifikasyon ve Akreditasyon Kurulu, okullara tam pansiyon profesyonel akreditasyon sunar. AADP, dünya çapında hem geleneksel hem de geleneksel olmayan bütünsel okullar ve kolejler tarafından alternatif sağlık eğitim kurumları ve programları için bağımsız bir akreditasyon kurulu olarak tanınmaktadır.

AADP, inceleme sürecimiz aracılığıyla kurumları ve programlarını değerlendirmek için kriterler ve prosedürler benimsemiştir. AADP, doğal sağlık hizmetlerinin tüm alanlarında sağlam eğitim programlarının kalitesine ve etik iş uygulamalarına olan bağlılıklarında gayretli olmaya devam etmektedir.

Uluslararası Ücretsiz Terapistler Enstitüsü (IICT)

International Parenting and Health Institute™, International Institute for Complimentary Terapistler (IICT) için onaylanmış bir eğitim sağlayıcısıdır.

Uluslararası Tamamlayıcı Terapistler Enstitüsü (IICT), doğal sağlık endüstrisinde faaliyet gösteren tüm doğal terapi pratisyenlerini temsil eden Avustralya’nın önde gelen profesyonel kuruluşlarından biridir.

Profesyonel Uyku Danışmanları Derneği

International Parenting and Health Institute™’un uyku programları, Profesyonel Uyku Danışmanları Derneği (APSC) tarafından tanınır ve onaylanır.

Dünya çapında uyku danışmanlığı profesyonellerini desteklemek. Dünyanın her yerinde profesyonel uyku danışmanlığı için en üst düzeyde mükemmelliği ve endüstri standartlarını teşvik ederek ve koruyarak yetişkinlere, hamile kadınlara, ailelere, çocuklara, bebeklere ve gençlere hizmet eden Profesyonel Uyku Danışmanlarını desteklemeye adanmış bir kuruluşuz.

Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute

IPHI Sertifikasyon Kurulu

IPHI Sertifikasyon Kurulu (BOC), Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü™ sertifika sınavları, yeniden sertifikalandırma programları ve enstitü tarafından yürütülen sürekli eğitim faaliyetleri için belirlenen standartları ve gereklilikleri denetleyen tarafsız bir üçüncü taraf olarak hizmet eder.

Bir Sertifikayı Değerli Kılan Nedir?

Sertifika programları, ebeveynlik ve sağlık profesyonellerinin yetkinliğini sağlar. Sertifika programları, ebeveynlik ve sağlık eğitimi için standartlar oluşturur ve nitelikli bir profesyonelin yetiştirilmesinde önemli bir rol oynar. Bir ebeveynlik ve sağlık profesyonelinin sertifikası, kendi alanlarında, işverenlerinde ve genel olarak halkta bir bilgi ve deneyim tabanını onaylar. Sertifikasyon, belirli bir bireyin mesleki yeterliliğinin bir beyanını temsil eder.

Sizinle tanışmaktan heyecan duyuyoruz ve profesyonel yolculuğunuzu desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Programlarımızdan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek, herhangi bir sorunuz varsa veya şirket broşürümüzü almak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurun, sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. 

PO BOX 996, Ojai, CA 93024
Telefon: 424-234-8159
Faks: 415-704-3259

© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Association of professional sleep consultants | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionnals canadian association | IPHI | International Parenting and Health Institute
Baby planner professionals european association | IPHI | International Parenting and Health Institute
© 2019 Uluslararası Ebeveynlik ve Sağlık Enstitüsü tarafından.